Про компанію

1-A Інжиніринг є офіційним дистриб'ютором корпорації Bray Controls International.
Номенклатура продукції здатна задовольнити практично будь-які потреби підприємств по запірної регулюючої арматури в будь-яких рідких і газоподібних середовищах

Корпорація Bray Controls International є одним з провідних світових виробників трубопровідної арматури, приводів для арматури і систем автоматики для арматури.

Продукція корпорації вже більше 20 років знаходить широке застосування в різних галузях промисловості по всьому світу.

За цей час торгова марка «Bray» стала символом якості та надійності для споживачів арматури. Серед клієнтів корпорації найбільші виробники нафтового устаткування, металургійні та хімічні холдинги, найбільші інжинірингові компанії, підприємства енергетики та інфраструктури.

У асортимент арматури Bray входять: поворотні дискові затвори (батерфляй), затвори дискові, клапани поворотні, затвори поворотні, затвори футеровані, дискові затвори з потрійним ексцентриситетом, крани кульові, зворотні клапани, пневматичні та електричні виконавчі механізми, позиціонери.

Причини успіху корпорації в постійному розвитку, контролі за якістю продукції, конкурентних цінах і строгому дотриманні обумовлених строків виробництва продукції. Рівень якості, функціональності і надійності продукції підтверджується сертифікатами багатьох країн.